Hakkımızda

Egemen Kabin Sistemleri A.Ş. tarafından geliştirilen ve hem tasarım hem de isim patenti alınan portakal, çicek ve Meyve şeklindeki "Portabal Büfe & Kioks" ların standartların üzerindeki işçilik çizgisi, hemen göze çarpan tasarımı ve iç tasarım anlayışı ile farklı lokasyonlarda hizmet vermek isteyen girişimcilere fırsat olarak sunulmaktadır.

Firmamız modern şehirlerin vazgeçilmezlerinden olan özel tasarım büfeler, şehir süsleri, heykeller, peyzaj ekipmanları ile şehirlere estetik, şıklık ve ferahlık katmak için çalışmaktadır.

Yenilikçi ve farklı temasıyla hizmet verme noktasında büyük bir keyifle müşterilerle diyaloga geçilebilecek ve hizmet verecek olan "Portabal Büfe & Kioks"lar, standartlaşmış olan ve hem satış hem de ürünü pazarlama noktasından sıkıntı çeken köşe başı (corner) satış noktalarından çok daha avantajlı fırsat sunmaktadır.

Kullanılan teknik malzemesiyle kalitesine ve dayanınıklılığa son derece önem verilmiş olan "Portabal Büfe & Kioks"larda her türlü açık alanda, hava şartlarında hizmet vermeniz mümkün olmaktadır. Özellikle yaz aylarının gelmesiyle birlikte asıl ürün gamı olan taze sıkma meyve sularının sahil kasabalarında, eğlence mekanlarında, beachlerde, aqua parklarda, sirkülasyonun fazla olduğu yerlerde, spor salonlarında, park ve bahçelerde, kumsallarda, şehrin işlek cadde park ve bahçlerinde ve şenlik / festival alanlarında fazla rağbet gördüğü su götürmez bir gerçektir.

Akıllı ve ticari satış noktasında iş bilen girişimciler için akıllıca bir yatırım olan "Portabal Büfe & Kioks"lar, ürün gamında ürün birim başına %200 - %300 arasında karlılık sağlamaktadır.

Polyester Büfe Kabin İmalatı

Daha fazla bilgi almak, ofislerimizde bizi ziyaret etmek, hali hazırda bulunan büfelerimizi yakından incelemek için lütfen bizlerle iletişime geçiniz.